Rossmann

Munkavégzés helye: ÜllőTípusa: Határozatlan idejűNapi munkaidő: 8 óra

Ügyvezetői asszisztens

Azonosító: 3751 Ügyvezetés

Üllői központunkba ügyvezetői asszisztens kollégát keresünk teljes- vagy részmunkaidőben. A Rossmann Magyarország üllői központjában minden nap azért dolgozunk, hogy még jobbak, sőt a legjobbak legyünk. Működésünk transzparens, gyors és könnyen érthető. Az ügyvezetés egy olyan terület, ahol változatos és komplex feladatok gyors és önálló megoldására van szükség, ehhez keressük megbízható és talpraesett új kollégánkat.
Milyen feladatokra számíthatsz?
  • Az ügyvezetők munkájának teljeskörű támogatása
  • Üzleti találkozók-, magyarországi látogatások-, szakmai konferenciák-, utak szervezése
  • Prezentációk és kimutatások készítése, projektek és döntések előkészítése
  • Fentiekkel összefüggően az osztályvezetőkkel, a központi társosztályokkal, németországi anyavállalatunkkal, partnerekkel és szolgáltatókkal való kapcsolattartás
  • Rendszeres meetingek koordinálása, összefoglalók készítése, határidők nyomon követése
  • Belső és külső levelezések, esetenként fordítási feladatok elvégzése
  • Bejövő számlák és kapcsolódó adminisztráció elvégzése
  • Üzleti partnerek fogadása
Mit várunk Tőled?
  • Felsőfokú végzettséget
  • Aktív, magabiztos angol nyelvtudást
  • Magas szintű számítógépes ismeretet, haladó szintű Excel és Power Point tudást
  • Erős kommunikációs és problémamegoldó képességet
  • Pragmatikus, logikus gondolkodást
  • Önállóságot, precizitást és felelősségtudatot
  • Hasonló területen szerzett 3-5 éves tapasztalatot
Előnyt jelent:
  • Kereskedelmi területen / multinacionális közegben szerzett tapasztalat
  • Német nyelv ismerete
Mit kínálunk Neked?
  • Felelősségteljes feladatkört – Munkád során bizalmas információkat kezelsz, a társosztályokkal együttműködsz, egyeztetsz, megvalósítasz, és munkáddal valódi értéket teremtesz a szervezet számára.
  • Rugalmasságot – A próbaidő után akár heti 3 nap home office lehetőséged lesz.
  • Laptopot, mobiltelefont -korlátlan magánhívásra is
  • Munkába járási támogatást
  • A gondoskodásunkat – Bármilyen élethelyzetben számíthatsz a Rossmannra! (baba születése, hosszabb betegség, krízishelyzetek stb.)
  • 10% dolgozói kedvezményt a Rossmann üzletekben
  • Azonnali Rossmann+ arany VIP tagságot
  • Céges rendezvényeket, tréning és szakmai továbbképzési lehetőségeket
  • Rendszeres céges ajándékokat - Jól felszerelt étkezőinkben finom kávét és napi rendszerességgel gyümölcsöt

Béren kívüli juttatásaink

Szociális háló
Multi-pay kifizetés: nettó 7500 Ft/hó
Dolgozói kedvezmény: 10%
Sajátmárkás ajándék
Ajándék a jubilálóknak
Plusz szabadság a jubilálóknak
Azonnali Rossmann+ Arany VIP tagság
13. havi fizetés
Kávé
Egészségnap
Irodai masszázs
Gyümölcs
Vállalati dolgozói csomag
Szakmai továbbképzések/nyelvtanulás

Ügyvezetés

Feltöltés alatt

Németh Kornél

Ügyvezető

Flórián László

Ügyvezető

Még több állásajánlat
A webshop újra működik
A technikai problémát elhárítottuk, újra tudunk rendeléseket fogadni.